Milí moji tretiaci!

 
Máme za sebou začiatok nového šk.roka 2017/2018 a zároveň mesiac september, v ktorom sme sa stretli na zážitkovo-výchovnom popoludní pod názvom Počujem,počuješ,počujeme spolu s nepočujúcimi v Galérií OS v Michalovciach.Viď.foto na úvodnej stránke triedy 3.A.
 
 
 

Október:

V pondelok 9.októbra budeme mať besedu s diétnou sestrou.p.Janou Rudášovou.Pripravte si prosím vhodné otázky.
V tomto mesiaci nás čaká: V štvrtok t.j. 12.10. si prosím doneste do školského klubu ľubovoľné ovocie, aspoň 1 kus.Budeme si v rámci týždňa zdravej výživy vyrábať ovocné šalátiky.
Na budúci týždeň vo štvrtok t.j. 19.10. si prosím donesiete fazuľu, šošovicu a jeden malý kvetináčik alebo obal na kvet.Budeme vyrábať darčeky pre starkých.
v rámci Mesiaca úcty k starším.Kto chce vyrobiť dva darčeky donesie 2krát potrebný materiál.  
 
Z príležitosti tekvičkového dňa,ktorý bude  vo štvrtok 26.10. si prosím deti doneste potrebné veci viď. hlavná stránka našej webky.Teším sa na Vás aj s p. učiteľkou a verím, že spolu zažijeme poriadnu tekvičkovo-jablkovú atmosféru.
                                                                                                             Vaša p.vychováv. Anička 

November:

Celý mesiac november sa nesie v znamení jesennej atmosféry spoločne sme : tvorili rôzne práce z prírodnín a papiera a začali sme s prípravou na zimu a vianoce.

Robíme práce do vianočnej tržnice, pripravujeme kultúrny program na Vianočnú besiedku , ktorá sa uskutoční 14. decembra. A veeľmi sa tešíme na spoločné stretnutie pri stromčeku so starými rodičmi.

December:

Bol to naozaj mesiac plný práce,  zážitkov a prekvapení.Snažili sme sa veľmi a myslím si, že výsledky našej práce potešili všetkých nás aj rodičov a starých rodičov. Vyzdobili sme vianočný stromček, nástenku a triedu .  Pripravili sme Vianočnú tržnicu plnú krásnych prác a výrobkov a taktiež aj kultúrnu Vianočnú besiedku.Dakujeme všetkým za prácu, sponzorstvo p.Buršákovej, ktorá sa nám postarala o pitný režim a za úžasné občerstvenie koláčiky,vianočné pečivko,palacinky od rod.Šepeľakovej. Nezabudnite že 6.2.2018 o 12.30 sa uskutoční fašiangový karneval s ujom Ľubom. Pripravujte si masky, tešíme sa na Vás vaša p.vychovávateľka Anička a p.učiteľka Danka.

Január:

V tomto mesiaci sme mali naplánované zimné radovánky a športy na snehu. No kedže snehu bolo máličko skoro ani nebolo, zimné športy sme si aspoň nakreslili,namaľovali, vystrihli a nalepili obrázky. Taktiež sme sa v januári zohriali a pochutili si na bylinkových aj iných chutných čajíkoch./vid.foto na úvodnej stránke/

 

 
 

FEBRUÁR

Bol mesiacom fašiangového tvorenia, zábavy a karneval s ujom Ľubom. Ďakujeme Vám všetkým za prípravu a krásne masky na túto príležitosť.

MAREC

Prvý jarný mesiac. Výmena násteniek a príprava našej novej Čitárne v triede. Čítanie obľúbených knižiek. 22.3. DEŃ VODY. Spoloočné zábavne odpoludnie aj popoludnie v ŠKD súťaže, kvízy a spoločný projekt ku Dňu Zeme. /viď. foto strábnka 3.A/. Taktiež návšteva OS Michalovce kde sme tvorili na Tvorivých dielňach za účasti remeselníkov z nášho regionu./vid.foto 3.A./