Milí moji tretiaci!

 
Máme za sebou začiatok nového šk.roka 2017/2018 a zároveň mesiac september, v ktorom sme sa stretli na zážitkovo-výchovnom popoludní pod názvom Počujem,počuješ,počujeme spolu s nepočujúcimi v Galérií OS v Michalovciach.Viď.foto na úvodnej stránke triedy 3.A.
 
 
 

Október:

V pondelok 9.októbra budeme mať besedu s diétnou sestrou.p.Janou Rudášovou.Pripravte si prosím vhodné otázky.
V tomto mesiaci nás čaká: V štvrtok t.j. 12.10. si prosím doneste do školského klubu ľubovoľné ovocie, aspoň 1 kus.Budeme si v rámci týždňa zdravej výživy vyrábať ovocné šalátiky.
Na budúci týždeň vo štvrtok t.j. 19.10. si prosím donesiete fazuľu, šošovicu a jeden malý kvetináčik alebo obal na kvet.Budeme vyrábať darčeky pre starkých.
v rámci Mesiaca úcty k starším.Kto chce vyrobiť dva darčeky donesie 2krát potrebný materiál.  
 
Z príležitosti tekvičkového dňa,ktorý bude  vo štvrtok 26.10. si prosím deti doneste potrebné veci viď. hlavná stránka našej webky.Teším sa na Vás aj s p. učiteľkou a verím, že spolu zažijeme poriadnu tekvičkovo-jablkovú atmosféru.
                                                                                                             Vaša p.vychováv. Anička 

November:

Celý mesiac november sa nesie v znamení jesennej atmosféry spoločne sme : tvorili rôzne práce z prírodnín a papiera a začali sme s prípravou na zimu a vianoce.
Robíme práce do vianočnej tržnice, pripravujeme kultúrny program na Vianočnú besiedku , ktorá sa uskutoční 14. decembra. A veeľmi sa tešíme na spoločné stretnutie pri stromčeku so starými rodičmi.

OZNAM!

Na vianočnú besiedku 14.12.si dievčatá donesú biele natielniky s dlhým rukávom,biele silonky a cvičky.